خانه های سبز مجاز با فناوری مدرن سبز

فناوری مدرن سبز در ساخت خانه های سبز.

ساخت خانه های سازگار با محیط زیست ، سبز با فناوری ICF Walls و عایق بندی Icynene® توسط اکثر کدهای اصلی ساختمان در فلوریدا تأیید شده است. فرم های بتونی عایق بندی شده با بهره وری انرژی (ICF) از بتن مسلح شده 4 “دیواره با عایق پلی استایرن 2.5” در داخل و خارج از دیوارها با ارزش موثر R-47 است که منجر به صرفه جویی 70 درصدی انرژی در قبض های برق صاحب خانه می شود. دیوارهای خارجی فلوریدا گرین هوم در برابر وزش طوفان تا سرعت 200 مایل در ساعت مقاومت می کنند.

دیواره های سبز (ICF) فاقد آسم  طراحی دیوار سبز و آلرژی هستند. نفوذ هوا در دیواره های ICF به شدت کاهش می یابد ، در نتیجه آلاینده ها و گرده گرد و غبار کمتری ایجاد می شود. دیواره های فرم های بتونی عایق بندی شده حاوی کلروفلوئوروکربن ، هیدروکلرو فلوروکربن ، فایبرگلاس ، فرمالدئید یا آزبست نیستند. خانه های دارای دیواره ICF عملا فاقد کپک ، کپک ، موریانه و حشرات هستند. آنها مهار کننده صدا هستند ، به طور چشمگیری سر و صدا را از خارج کاهش می دهند و دارای مقاومت در برابر آتش تا 4 ساعت هستند که از افراد ساکن در داخل در موارد اضطراری آتش محافظت می کند.

عایق فوم اسپری Icynene® یک محصول ساختمانی سبز است که به صاحبان خانه های سبز مزایای زیادی می بخشد – هم کوتاه مدت و هم بلند مدت. امروز فردا می خواهید در هزینه های کم گرمایشی و سرمایشی خود صرفه جویی کنید – این به یک ویژگی مهم فروش مجدد تبدیل می شود. از جمله به روزرسانی های کم مصرف به عنوان بخشی از خانه ، مطمئناً ارزش کلی آن را تقریباً افزایش می دهید. بیست دلار برای هر یک دلار کاهش در قبض آب و برق سالانه شما.

Icynene® تنها عایق مجاز گواهینامه برنامه Envirodesic، است که برای بهبود کیفیت هوا در خانه ها در سراسر آمریکای شمالی شناخته شده است ، به همین دلیل “عایق انتخابی” برای پروژه های برجسته مانند انجمن ریه آمریکا و Earth Craft است. خانه. ™ Icynene® ماده ای سبز و سازگار با محیط زیست است که به بهبود کیفیت هوا کمک می کند. استفاده از Icynene® باعث کاهش نشت هوا در خانه ها و محدود کردن نفوذ به مواد آلرژی زا و آلاینده های فضای باز می شود. با افزایش آسم ، همه صاحبان خانه ها که خانه های سبز برای آنها می سازند و خانواده هایشان با آسودگی خاطر زندگی می کنند ، می دانند که خانه های سازگار با محیط زیست با در نظر گرفتن تکنولوژی مدرن سبز فوق الذکر ساخته شده اند.